Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Finn Jones o anulowaniu Iron Fista

“Iron Fist” to pierwsza superbohaterska produkcja od Netflixa, która została skasowana. Niebawem los “Iron Fista” podzielił również “Luke Cage”. Dziś sprawę kasacji swojego serialu skomentował ekranowy Danny Rand, Finn Jones.

 

Chociaż 1. sezon “Iron Fist” zaliczył dość mocny falstart, to kolejny sezon został przyjęty przez fanów już dużo cieplej. Informację o anulowaniu przyjęli z wielkim rozczarowaniem. Żal odczuwa również odgrywający tytułową rolę Finn Jones.

Aktor przyznał, że żałuje iż nie pojawi się jako Iron Fist w swoim solowym serialu, podkreślając, że podróż Danny’ego jest przez to niekompletna. Trzeba przyznać, że Jones ma prawo odczuwać pewien niedosyt. “Iron Fist” został porzucony z wieloma nierozwiązanymi wątkami i widać wyraźnie, że twórcy nie chcieli pozostawiać fanów z nieukończoną historią Iron Fista.

W obsadzie serialu pojawiły się następujące gwiazdy: Finn Jones (Danny Rand aka Iron Fist), Jessica Henwick (Colleen Wing), Tom Pelphrey (Ward Meachum), Jessica Stroup (Joy Meachum), Sacha Dhawan (Davos) oraz Alice Eve (Typhoid Mary), a z gościnnym występem – Simone Missick (Misty Knight).

Drugi sezon “Iron Fista” zadebiutował na platformie streamingowej Netflix 7 września 2018 roku. I to koniec solowych przygód superbohatera, ale nie jest wykluczone, że nie pojawi się on w innych serialach Netflixa spod znaku Marvela.