Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Firefly ma szanse powrócić?

„The X-Files”, „Prison Break” i „24:Legacy” – dostały w ostatnim czasie nową szansę od Fox, choć z różnym powodzeniem. Czy podobną strategię stacja zastosuje w przypadku „Firefly”? Być może, ale tylko wtedy, gdy na czele ponownie stanie twórca serialu i reżyser, Joss Whedon.

Jak donosi portal We Got This Covered, jest to jeden z komunikatów od Television Critics Association, kiedy to Rotten Tomatoes wyjawiło kilka nowych informacji od kierowników Fox. Nie zabrakło wówczas rozmów na temat nadchodzących „X-Menów”, jednak nie wspomniano o powrocie „Prison Break” w kwietniu, ale krótko poruszono temat „Firefly”.

Aż do tej pory nie było nawet wzmianki o tym, że serial mógłby powrócić. Okazuje się, że wiele jednak zależy od Whedona, który od dłuższego czasu pracuje nad Avengersami. Szef do spraw rozrywki z Fox, David Madden, nie wyobraża sobie powrotu Malcolma Reynoldsa i spółki bez udziału Whedona.

Oto część doniesienia od Rotten Tomatoes:

Biorąc pod uwagę sukces restartów „The X-Files”, „24” i „Prison Break” powracających w tym roku, Madden powiedział, że jest otwarty na restart „Firefly”, o ile Joss Whedon sam zechce się tym zająć na nowo. Madden podejrzewa jednak, że Whedon jest obecnie zajęty filmami, ale nie będzie rozważał robienia „Firefly” bez niego.

Chcielibyście zobaczyć nowe przygody załogi Serenity?