Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Fragment 4 sezonu Wikingów!

 

W sieci pojawił się trailer pierwszego odcinka 4 sezonu „Wikingów”. Serial od HISTORY powraca z nowymi odcinkami już 18 lutego.

Do zaplanowanych 16 odcinków zamówiono 4 dodatkowe, więc czwarty sezon „Wikingów” będzie gościł na ekranach około 5 miesięcy.

Trzeci sezon zakończył się nieoczekiwaną bitwą w Paryżu, gdzie Ragnar (grany przez gwiazdę nadchodzącego filmu „Warcraft”, Travisa Fimmela) krwawo okupił zwycięstwo – powrócił do Kattegat poważnie ranny.

W tym sezonie do obsady dołączą: Peter Franzén, jako król Harold Finehair – postać która chce zostać królem Norwegii i stanowi zagrożenie dla Ragnara; Jasper Pääkkönen w roli Halfdana Czarnego – okrutnego, młodszego brata króla Harolda oraz Dianne Doan jako Yidu, zupełnie inna postać spoza świata Wikingów, która jest zafascynowana Ragnarem.

„Wikingowie” to popularny serial, którego twórcą jest Michael Hirst. Pełni on także rolę producenta wykonawczego wraz z Morganem O’Sullivanem, Johnem Weberem, Sherry Marsh, Alanem Gasmerem i Jamesem Flynnem.

Sezon zostanie podzielony na dwie części, premiera pierwszej już 18 lutego.