Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Gdyby bohaterowie Gry o tron zostali zatrudnieni w firmie marketingowej

Firma marketingowa Chimp&z Inc. opublikowała ostatnio album zdjęciowy o nazwie „Game of Agencies”, w którym przedstawili poszczególnych bohaterów „Gry o Tron” jako pracowników firmy. Kto zajął jakie miejsce i skąd sam pomysł?

Twórcy albumu podkreślili:

– Chcieliśmy stworzyć coś zabawnego. Po wielu kreatywnych ideach w końcu wpadliśmy na pomysł połączenia życia firmowego z nadchodzącym sezonem serialu.

Poniżej możecie zerknąć na galerię „Game of Agencies” z adekwatnymi opisami funkcji pełnionych przez bohaterów serialu.

Tyrion – copywriter

„Albo się ich nienawidzi, albo całkowicie kocha. Ta grupa zazwyczaj spędza swój czas na tworzeniu dowcipnych replik i piciu wina – w rzeczywistości pisząc to właśnie pochłaniam kieliszek wina. Możesz nas kochać albo nienawidzić, ale nie możesz nas zignorować.”

Tyrion copywriter

Melisandre – klient

„To zadowolony klient, który albo płonie albo uwielbia wszystko podpalać.”

Melisandre klient

Cersei – dyrektor kreatywny

„Ta osobowość, podobnie jak Cersei, chroni swój zespół każdą swoją cząstką. Nieustraszony i posiadający władzę, z nim trzeba się liczyć.”

Cersei creative d

Nieskalani – projektanci

„Ta utalentowana banda wojowników jest niezwykle zręczna na polu bitwy. Są mistrzami w swojej dziedzinie, ale ich posłuszeństwo względem szefa nie zawsze działa na ich korzyść.”

Nieskalani

Grey Worm – dyrektor artystyczny

„Szef projektantów, jest odpowiedzialny za zespół i przyglądanie się im, w każdej minucie każdej godziny każdego dnia.”

Grey worm

Lord Varys – obsługa klienta

„Varys to duchowe zwierzę całego zespołu, to urodzony strateg. W serialu przekazuje informacje z jednej strony na drugą, zawsze mając jakiś plan awaryjny!”

Varys

Lord Petyr Baelish – strateg

„Nikt nie może się równać z IQ tego zespołu. Ich zadaniem jest praca w cieniu i obserwowanie wszystkich wydarzeń w firmie, a sprawdzają się w tym cholernie dobrze.”

Baelish

Ramsay Bolton – klient

„Ten klient nie będzie usatysfakcjonowany dopóki nie przeleje krwi, potu i łez.”

Ramsey bolton

Mace Tyrell – manager do spraw mediów

“Jak każdy dział mediów w jakiejkolwiek firmie, to mistrz monet. W odróżnieniu od księgowego, oni podejmują decyzję jeżeli chodzi o fundusze transferujące.”

Mace tyreel

Trzyoki Kruk – specjalista do spraw SEO

„Podobnie jak trzyoki kruk, głównym zadaniem tego zespołu jest szerzenie informacji na cały Internet i pomaganie ludziom w znalezieniu ich.”

3 oki kruk

Jon Snow – HR

„Ten charakter, nieważne czy w serialu czy w serialu jest sympatyczny i mało pojętny. Oni zawsze nie mają pojęcia, co się dzieje, ale i tak próbują zaprowadzić pokój!”

Jon Snow

Samwell Tarly – stażysta

„Czy musimy mówić coś więcej?”

Samwell