Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

George Lucas na planie The Mandalorian

Twórca „Star Wars” był gościem na planie powstającego pierwszego aktorskiego serialu z uniwersum, „The Mandalorian”. Zobaczcie zdjęcie z wizyty, jakie umieścił na swoim Instagramie Jon Favreau.

Głównym bohaterem “The Mandalorian” będzie mandaloriański rewolwerowiec, który pochodzi z tej samej planety co Boba Fett. Porusza się i działa na obrzeżach galaktyki, z dala od wzroku stróżów prawa Nowej Republiki. Pojawiły się nawet plotki, że będzie to ktoś w stylu łowcy nagród pokroju Jango czy Boba Fetta. Akcja osadzona będzie po wydarzeniach przedstawionych w “Powrocie Jedi”.

Lucas Film oficjalnie ogłosił, że oprócz Waititiego i Dave’a Filloniego za kamerą „The Mandalorian” staną Bryce Dallas Howard („Jurassic World”), Deborah Chow („Zagubieni w kosmosie”, „Iron Fist”, „Jessica Jones”), Rick Famuyiwa („Dope”). Całość nadzorował będzie natomiast Jon Favreau – filmowiec pełni rolę scenarzysty i producenta wykonawczego serialu.

Jak wynika z ostatnich doniesień, w serialu wystąpią Taika Waititi, Jon Favreau oraz Bryce Dallas Howard. Waititi ma udzielić swojego głosu postaci droida, a pozostała dwójka pojawi się na ekranach, jednak nie wiadomo w jakie postacie się wcielą.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#theMandalorian

Post udostępniony przez Jon Favreau (@jonfavreau)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Birthday Surprise

Post udostępniony przez Jon Favreau (@jonfavreau)