Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Ghost Rider na fotografiach z Marvel’s Agents of SHIELD

Stacja ABC zaprezentowała w sieci kolejne zdjęcia promujące 4 sezon „Agentów T.A.R.C.Z.Y.”. Możemy na nich zobaczyć jak w roli Ghost Ridera prezentuje się Gabriel Luna.

Twórcy zapowiadają, że sezon czwarty show przedstawi widzom jeszcze większą i ambitniejszą historię niż do tej pory. Wiadomo, że wprowadzona zostanie postać Ghost Ridera. Pojawienie się tego bohatera z pewnością wiele zmieni w SHIELD.

Ghost Rider pojawi się w 4 sezonie „Agentów T.A.R.C.Z.Y.” w reinkarnacji Robbie’ego Reyesa, a wciela się w niego Gabriel Luna. Nie wiadomo, czy będzie on przyjacielem czy wrogiem Agenta Coulsona i reszty ekipy, ale z pewnością w jakiś sposób wedrze się w życie bohaterów.

Robbie Reyes to mechanik na cmentarzysku samochodów, który potrafi zmienić się w przerażającego Ghost Ridera. Czy Robbie będzie przyjacielem czy wrogiem zarówno S.H.I.E.L.D., jak i świata?

Oficjalny opis 4 sezonu show potwierdził, że Ghost Rider będzie tutaj wersją postaci znaną z Marvel NOW!, czyli Robbie Reyes. Reyes stał się Ghost Riderem z powodu nieporozumienia, którego wynikiem było postrzelenie go na ulicy. Został wskrzeszony przez ducha Eli Morrow, swojego wujka i satanistycznego seryjnego zabójcę. Robbie zaspokaja głód morderstw Eli, mordując ludzi o złych duszach. W swojej normalnej formie Robbie zajmuje się Gabe’m, swoim upośledzonym bratem i chodzi do szkoły średniej.

W obsadzie serialu „Marvel’s Agents of SHIELD” powrócą m.in. Clark Gregg jako Phil Coulson, Ming-Na Wen jako Melinda May, Chloe Bennet jako Daisy Johnson, Iain De Caestecker jako Leo Fitz oraz Elizabeth Henstridge jako Jemma Simmons.

„Agenci T.A.R.C.Z.Y.” powrócą na ekrany już 20 września.

agents of shield season 4 ghost rider

 

agents of shield season 4 may mac