Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Giganci ze stali jako serial od Disney+

Disney+ rozwija projekt serialu opartego na widowisku „Giganci ze stali” z 2011 roku. W prace zaangażowany jest reżyser oryginału, Shawn Levy.

„Giganci ze stali” powrócą! Disney+ opracowuje serial oparty na kinowym przeboju z 2011 roku. Jednym z producentów wykonawczych serialu został Robert Zemeckis, a nad całością czuwa Shawn Levy, twórca pierwowzoru z 2011 roku. Trwają poszukiwania scenarzystów.

Levy przyznał ostatnio, że to dzięki Netflixowi „Giganci ze stali” mogą powrócić. Duże zainteresowanie filmem sprawiło, że Disney przedstawi kolejny rozdział opowieści. Reżyser rozmawia też z Hugh Jackmanem na temat jego udziału w potencjalnej kontynuacji. Jednak na chwilę obecną nie wiadomo czy serial będzie sequelem kinowego widowiska czy może opowie zupełnie nową historię.

Przypominamy oficjalny opis i zwiastun „Gigantów ze stali”:

Charlie Kenton (Hugh Jackman) jest weteranem walk wręcz. Jego kariera zakończyła się z chwilą, gdy panowanie na ringu przejęły roboty. Teraz zajmuje się organizacją nielegalnych walk i renowacją robotów. Jest na dnie, gdy w jego życiu pojawia się Max (Dakota Goyo), który twierdzi, że jest jego synem. Chłopak motywuje go do wytrenowania robota, który mógłby stanąć do walki o mistrzostwo. Stawki w tym brutalnym sporcie są wysokie, a Charlie i Max mają tylko jedną szansę, by wrócić na szczyt.