Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Goonies 2 jako serial animowany?

Wyczekiwana przez fanów kontynuacja „Goonies” może zostać zrealizowana w formie animowanego serialu. O takim pomyśle wspomniała jedna z gwiazd obsady oryginału, Sean Astin.

Choć informacje o możliwości powstania kontynuacji kultowego filmu lat 80-tych, „Goonies”, pojawiają się w mediach od dłuższego czasu, to wciąż plany realizacji pozostają w strefie marzeń. Po raz pierwszy o projekcie usłyszeliśmy w 2014 roku od Richarda Donnera. Później sprawa ucichła, aż do dziś, kiedy to Sean Astin zdradził, że nie traci nadziei na kontynuację:

Zawsze istnieje taka możliwość, jestem pewny, że tak się stanie! Nie wiem jeszcze dokładnie kiedy, ale wiem, że sequel w końcu powstanie. Steven Spielberg tego chce, powiedział mi to, gdy byłem jeszcze dzieckiem, ale on nigdy nie zmienia swojego zdania. Chciałbym wziąć udział w pracach nad animowanym serialem Goonies. Mógłbym zdubbingować postać Mikey’ego! – wyjawił aktor.

Możliwe, że postawa aktora jest wywołana nostalgią za latami 80”, którą obudziła w nim praca nad 2 sezonem „Stranger Things”. Niestety twórcy „Goonies” nie skomentowali w żaden sposób słów Astina, więc projekt animowanego serialu, będący w zawieszeniu od 2007 roku, należy umieścić w kategorii pobożnych życzeń.