Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Gra o tron: odcinek specjalny ze WSZYSTKIMI aktorami!


Czasy flagowego serialu HBO dobiegają końca… W nadchodzącym, ósmym sezonie „Gry o tron” pożegnamy się z bohaterami z Westeros. Jednak premiera nowych odcinków dopiero w przyszłym roku (a może i później), więc pozostaje nam wyglądać najdrobniejszych informacji o show. Teraz serialowy Ned Stark (Sean Bean) zdradził, że twórcy szykują dla nas odcinek specjalny, w którym wzięli udział wszyscy aktorzy z obsady serii!

Przez osiem sezonów „Gra o tron” była domem dla niezliczonych postaci. W ramach świętowania finału serialu, wszyscy bohaterowie wystąpili w odcinku specjalnym!

Twórcy „Gry o tron” postanowili zebrać wszystkich bohaterów serialu w ogromnym, jednorazowym projekcie, który kręcono w Belfaście. Nad całością czuwał Conan O’Brien, który był gospodarzem eventu. To całkiem zabawna sytuacja: choć na co dzień w pracy nie kontaktujemy się ze sobą, jesteśmy rozsiani po całym świecie. Ale kiedy przyszło nam się spotkać razem, to było tak, jakbyśmy się rozstali zaledwie dzień wcześniej. – tak prace nad odcinkiem wspomina Sean Bean.

Niestety, aktor nie zdradził więcej szczegółów na temat projektu. Odcinek nakręcono pod koniec września, ale nie wiadomo kiedy go zobaczymy.