Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Gwiazdy z Supernatural w spin-offie Wayward Sisters

Wokół 13 sezonu „Supernatural” krąży wiele teorii, tajemnic i innych dziwnych zjawisk, a to wrażenie tylko pogłębił nowy materiał zaprezentowany na Comic-Conie. Dodatkowo wyszło oficjalnie potwierdzono, że produkcja doczeka się kolejnego spin-offu, który skupi się na postaci Szeryf Jody Mills (Kim Rhodes), a zatytułowano go “Wayward Sisters”.

Warner Bros. Television poinformowało, że wielu znanych aktorów dołączy do obsady nowej produkcji: Briana Buckmaster jako Donna Hanscum, Kathryn Newton jako starsza wersja Claire Novak, i Katherine Ramdeen jako Annie Jones. Clark Backo wcieli się w zupełnie nową postać.

“Wayward Sisters” opowie historię Szeryf Jody Mills i grupy młodych kobiet, które wskutek supernaturalnej tragedii tracą rodziny i decydują się zjednoczyć siły przeciwko złu – wszystko pod opieką Mills.

Nową członkinią Waywardzkiego bractwa jest Patience, absolwentka liceum, której życie wywróciła do góry nogami informacja, że posiada ona potężną moc, którą zawdzięcza swej babce, Missouri Moseley.

To nie pierwszy raz, kiedy “Supernatural” doczeka się spin-offu. Podczas emisji sezonu 9. pojawił się pilot produkcji “Bloodlines”, jednak wkrótce potem stał się jednym z najbardziej znienawidzonych odcinków jakiegokolwiek serialu.

Natomiast 13 sezon „Supernatural” zadebiutuje 12 października na The CW.

supernatural jody claire alex