Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Hogwart na małym ekranie? HBO Max pracuje nad serialem ze świata Harry’ego Pottera!

Jak donoszą nieoficjalnie serwisy Variety i The Hollywood Reporter, HBO miało rozpocząć prace nad serialową adaptacją przygód młodego czarodzieja. Harry Potter ma pojawić się w ofercie HBO Max.


Podobno HBO już rozpoczęło wstępne prace nad projektem serialu opartego o twórczość J.K. Rowling z cyklu o Harrym Potterze. Wspólnie z WarnerMedia prowadzi rozmowy ze scenarzystami, którym ma być powierzone stworzenie serialu o czarodziejach z Hogwartu. Podobno na pierwszych spotkaniach pojawiło się mnóstwo ciekawych pomysłów.

Na chwilę obecną nie wiadomo o czym opowie fabuła serialu i jakich bohaterów zobaczymy na ekranie. Realizacja produkcji znajduje się na wstępnym etapie – nie podpisano jeszcze umów ze scenarzystami, a HBO i Warner nie potwierdzają, że taki projekt w ogóle powstaje.

Uniwersum czarodziejów z Hogwartu ma duży potencjał i ewentualny serial może okazać się prawdziwym hitem w ofercie HBO Max. Czy uważacie, że poszerzenie świata Harry’ego Pottera to dobry pomysł? Chcielibyście zobaczyć nową odsłonę świata stworzonego przez J.K. Rowling?