Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Hulu przejmie marvelowskie seriale Netflixa?

Chwilę wcześniej informowaliśmy Was, że Disney podpisał z Hulu kontrakt w sprawie animowanych seriali superhero Netflixa. Teraz zaś pojawiły się doniesienia, że platforma może przejąć skasowane przez Netflix projekty Marvela: „Daredevil”, „Iron Fist”, „Luke Cage” czy „The Defenders”!


Na wyrok skazujący na kasację oczekują (odpukać!) jeszcze „Punisher” i „Jessica Jones”. Wydaje się być niemal pewne, że po przejęciu przez Disneya nie doczekamy się kolejnych sezonów tych produkcji na Netflix. Jednak pojawiła się szansa, że ulubieni superbohaterowie powrócą dzięki Hulu.

Craig Erwich jeden z CEO stacji Hulu w ostatnim z wywiadów nie wykluczył możliwości przejęcia skasowanych seriali, ale są to jedynie nieoficjalne ogłoszenia:

Marvel ma do dyspozycji dużo tytułów, którymi bylibyśmy zainteresowani. Wszystko zależy jednak od tego, kiedy będą na to gotowi i co ważniejsze, kto zajmie się potencjalnymi projektami.

– podkreślił Erwich.

Jest to całkiem prawdopodobny scenariusz zwłaszcza, że Disney+ ma być docelowo przeznaczony na produkcje familijne. Hulu mogłaby okazać się dobrym miejscem na projekty Marvela przeznaczone dla nieco starszych i dorosłych widzów. Seriale takie jak „Daredevil” i „Punisher”, prezentujące brutalniejszą tematykę, odnalazłyby nowy dom. Trzymamy kciuki!