Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Hulu przygotuje serial Marvela

Oficjalnie ogłoszono, że Marvel Entertainment wspólnie z platformą VOD Hulu będą pracować nad projektem serialu na podstawie „Marvel’s Runaways”. Komiks w 2003 roku stworzyli Brian K. Vaughan i Adrian Alphona.

Fabuła „Runaways” skupia się na grupie 6 nastolatków, w skład której wchodzą: Nico Minoru, Karolina Dean, Molly Hayes, Chase Stein, Gertrude Yorkes i Alex Wilder. Odkrywają oni, że ich rodzice są superzłoczyńcami i wspólnie decydują się na ucieczkę, by zapewnić sobie bezpieczeństwo.

Produkcją serialu zajmą się Josh Schwartz i Stephanie Savage – twórcy „Plotkary”. Schwartz zdradził przy okazji, że już od dłuższego czasu jest fanem „The Runaways” i cieszy go perspektywa pracy nad serialem na podstawie swojego ulubionego komiksu.

Jeph Loep z Marvel TV podkreślił natomiast, że potencjał kryjący się w „The Runaways” jest idealny dla rozwinięcia w telewizyjnym projekcie i cieszy się ze współpracy ze Stephanie Savage i Joshem Schwartzem.

Jak na razie nie wiadomo kiedy serial zawita do Hulu, kto zagra główne role w produkcji, ani czy show będzie należeć do MCU i telewizyjnego uniwersum Marvela.

runaways 1 cover jpg