Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Jack Reynor w The Peripheral

Serwis Deadline ogłosił, że Jack Reynor („Midsommar. W biały dzień”) został zaangażowany w serial „The Peripheral”. Produkcja powstaje na podstawie powieści Williama Gibsona o tym samym tytule.

Za projekt odpowiedzialne jest Amazon Prime Video. W obsadzie znaleźli się także Chloë Grace Moretz i Gary Carr. Moretz ma wcielić się w główną bohaterkę, zaś Reynor odegra rolę jej brata. Jonathan Nolan i Lisa Joy opiekują się tytułem.

Opis powieści:

Flynne Fisher żyje w pierwszej przyszłości, tak bliskiej, że tu i tam jest już naszą teraźniejszością. Jak prawie wszyscy nie ma pracy, chyba że bogaty gracz wynajmie ją na zastępstwo w rozgrywanej on-line symulacji wojennej. Jej brat, Burton, eksmarine ze skromną rentą za neurologiczne rany odniesione w nienazwanej wojnie, dorabia jako wirtualny ochroniarz tajemniczej sieciowej przygodówki. Dziwnej, bardzo dziwnej.

Druga przyszłość, za siedemdziesiąt lat, jest dla Willa Nethertona dobra. Jest dobra dla wszystkich bogaczy, a poza bogaczami na Ziemi nie został prawie nikt.

Dwie przyszłości dzieli kataklizm, którego nikt nie rozpoznał, aż było za późno. Łączy chiński serwer, którym informacja może podróżować w czasie. I morderstwo pięknej celebrytki lubiącej nieodpowiednie towarzystwo.

W grze? Wirtualne? A może jednak nie?