Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Jaime Lannister chciałby przeprosić Brana w finałowym sezonie Gry o Tron

Uwaga, poniżej SPOILERY dotyczące finałowego odcinka siódmego sezonu „Gry o tron”.

Wszyscy, którzy widzieli ostatni odcinek “Gry o Tron” wiedzą już, że pomimo znaczących wpływów jego siostry Cersei (Lena Headey) Jaime Lannister (Nikolaj Coster-Waldau) był w stanie opuścić Królewską Przystań i podążyć z pomocą Królowi Północy (Kit Harrington) i Smoczej Królowej (Emilia Clarke) w walce z Innymi.

Aktor wypowiedział się w temacie jego nadziei na 8 sezon produkcji. Poza oczywistą chęcią walki z Innymi, Nikolaj chciałby, by jego postać spotkała się z Branem Starkiem (Isaac Hempstead Wright) – dzieciakiem, którego kiedyś wypchnął z okna by zapobiec ujawnieniu mrocznej tajemnicy jego i jego siostry.

Oczywiście chciałbym być zaangażowany w bitwę. Jaime będzie dobrze przygotowany – jako jeden z niewielu posiada ostrze z Valyriańskiej stali, które jest bardzo efektywne. W tej chwili dysponują takimi Jon Snow, Brienne z Tarthu, Samwell Tarly i Arya (sztylet). Myślę, że wspaniale będzie niszczyć te straszne kreatury przy użyciu tego właśnie miecza. (…) Mam także nadzieję, że będę mógł spotkać i przeprosić Brana Starka, ponieważ nie byłem dla niego zbyt miły w 1. epizodzie serialu. Chciałbym także jakiejś sceny z Cersei, ponieważ to mój główny związek. Mam nadzieję na jakieś spotkanie twarzą w twarz, ale zobaczymy jak będzie. – zdradził aktor.

Ósmy sezon “Gry o Tron” pojawi się na HBO w 2018 lub 2019 roku.