Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Jak zapobiec Apokalipsie, która ma nastąpić za 8 dni? Oto nowy zwiastun The Umbrella Academy

Netflix udostępnił kolejny zwiastun adaptacji komiksu “The Umbrella Academy”. Serial zadebiutuje już w przyszłym miesiącu!

Twórcami pierwowzoru – powieści graficznej „The Umbrella Academy” są Gerard Way oraz rysownik Gabriel Bá. Showrunnerem serialu został Steve Blackman, który ma na swoim koncie prace przy serialowym hicie „Fargo”.

Oficjalny opis “The Umbrella Academy”:

Tego samego dnia 1989 roku niezwiązanym ze sobą w żaden sposób kobietom rodzi się czterdzieścioro troje dzieci. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że żadna z nich nie była wcześniej w ciąży. Siedmioro dzieci adoptuje przemysłowiec-miliarder sir Reginald Hargreeve, który postanawia przygotować je do misji ocalenia świata. Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem. Gdy dzieci weszły w wiek nastoletni, rodzinne więzy osłabły, a każdy z członków drużyny poszedł w swoją stronę. Teraz sześcioro ocalałych ponownie nawiązuje ze sobą kontakt na wieść o śmierci Hargreeve’a. Luther, Diego, Allison, Klaus, Vanya i Numer Pięć wspólnie próbują rozwikłać tajemnicę śmierci swojego ojca. Ze względu na dzielące ich różnice osobowościowe i mocno odmienne umiejętności, a także mroczne widmo globalnej apokalipsy, członkowie rodziny znów zaczną się jednak od siebie oddalać.

W obsadzie serialu znajdą się m.in. jak Ellen Page, Tom Hopper, Robert Sheehan, Mary J. Blige, Aidan Gallagher, Adam Godley, David Castañeda oraz Tom Hopper. Pierwszy sezon „The Umbrella Academy” zadebiutuje na Netflixie już 15 lutego 2019 roku i będzie liczył 10 odcinków.