Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Jameela Jamil zmierzy się z She-Hulk

Jak donosi serwis The Illuminerdi, aktorka Jameela Jamil („Dobre miejsce”) dostała angaż do serialu „She-Hulk” jako główna antagonistka. Sportretuje postać potężnej Titanii.

Postać Titanii pojawiła się w Marvelu w 1984 w „Secret Wars”, a jej twórcą jest Jim Shooter. Mary MacPherranaka. Titania zyskała swe moce od DoctoraDooma, by dołączyć do zbieranej przez niego armii. Grupa Dooma walczyła z herosami, w tym z She-Hulk.Jennifer Walter (She-Hulk) i Titania stały się zaprzysięgłymi wrogami – przy czym ich siła była porównywalna. W repertuarze mocy Titanii znalazły się między innymi nadludzka siła i wytrzymałość oraz niezniszczalna skóra.

Jameela Jamil jako Tytania zmierzy się w serialu „She-Hulk” z tytułową superbohaterką graną przez Tatianę Maslany. Scenariusz serialu rozpisała JessicaGao („Rick i Morty”), a reżyserkami i producentkami wykonawczymi serialu zostały Kat Cairo oraz AnuValia.. Obok Maslanyi Jamilna ekranie pojawi się także Mark Ruffalo jako Hulk, a w serialu zagrają także Tim Roth, AnaisAlmonte, Renée Elise Goldsberry oraz Ginger Gonzaga.