Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Jensen Ackles przygotowuje się do debiutu w The Boys

W nadchodzącym 3. sezonie „The Boys” pojawi się nowa superbohaterska twarz – Soldier Boy. Wcieli się w niego gwiazda „Supernatural”, Jensen Ackles. Aktor zamieścił na swoim Instagramie wideo z treningu, jaki przygotowuje go do roli w serialu.

W kolejnym sezonie „The Boys” Ackles będzie kolejny raz współpracował z Erikiem Kripke. Panowie pracowali wspólnie na planie początkowych sezonów „Nie z tego świata” („Supernatural”), a teraz wspólnie stworzą kreację Soldier Boya na potrzeby „The Boys”.

Aktor zamieścił w mediach społecznościowych nagranie jednego z treningów, jakie musi odbywać by przygotować się do roli herosa. W komentarzu do wpisu przyznał, że bycie superbohaterem wymaga dużo pracy – łatwiej było wejść na plan we flanelowej koszuli, sztandarowym stroju Deana Winchestera w „Supernatural”.

Swoją wypowiedź skierował do kolegów po fachu ze stacji The CW – Stephena Amella z „Arrow” oraz Granta Gustina z „Flasha”. Jensen Ackles przyznał, że dopiero teraz rozumie ich sytuację z wymagającymi treningami, by utrzymać formę godną superbohatera. W kolejnym wpisie aktor pokazał też fragment kostiumu Soldier Boya – jego tarczę.

Niestety, nie poznaliśmy jeszcze daty premiery 3. sezonu „The Boys”.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Jensen Ackles (@jensenackles)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Jensen Ackles (@jensenackles)