Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

John i Carole Barrowman rysują Merlyna z Arrow

John Barrowman i jego siostra Carole, rozpoczęli tworzenie nowych komiksowych przygód Zielonej Strzały, czyli Olivera Queena z serialu “Arrow”. Przygotowywana przez nich seria ma być osadzona pomiędzy trzecim a czwartym sezonem serialu i ma opowiadać o losach Malcolma Merlyna. Pierwszy zeszyt ma się ukazać już 13 stycznia.

Ten bratersko-siostrzany team nieraz pracował już nad nowymi odsłonami losów postaci, które John wcześniej grał na ekranie, jak chociażby Jack Harkness („Doctor Who”, „Torchwood”). Tym razem bohaterem ich wspólnego dzieła będzie uroczy złoczyńca z serii DC. Zapowiadany w wywiadzie dla TV Insider komiks „Arrow: The Dark Archer” ma rzucić nieco światła na to, jak Merlyn stał się czarnym charakterem, który stanął naprzeciw Olivera Queena.

Komiks ma się ukazać najpierw w wydaniu cyfrowym, dostępnym za pośrednictwem aplikacji CD oraz innych dystrybutorów. Zaplanowanych zostało 12 zeszytów, ukazujących się co dwa tygodnie. Gdy już wszystkie trafią na rynek, zostaną także wydane zbiorczo w jednym drukowanym tomie.

john barrowman komiks