Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Jon Bernthal na planie Punishera!

Oficjalnie rozpoczęto prace nad produkcją kolejnego serialu Marvela i Netflixa – „Punisher”. W roli głównej powraca Jon Bernthal, który zadebiutował jako Punisher w 2 sezonie „Daredevila”. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu solowej produkcji, która jest obecnie kręcona w Nowym Jorku.

Producentem wykonawczym i showrunnerem „Punishera” jest Steve Lightfoot, który entuzjastycznie wypowiedział się o pracy nad serialem:

Uważam Franka Castle’a za niesamowicie interesującą postać, ze względu na jego nieprzewidywalność i złożoność. Widziałem występ Jona Bernthala w „Daredevilu”, dlatego perspektywa pracy nad rozwijaniem i tworzeniem własnej wizji historii tego antybohatera jest dla mnie niezwykle ekscytująca. – podkreślił Lightfoot.

Solowy serial Punishera ma się składać z 13 odcinków, jednak nie pojawił się jeszcze żaden zarys fabuły, ani oficjalna data premiery. Wstępnie debiut „Punishera” jest planowany na 2017 rok, a w serialu obok Jona Bernthala pojawi się Ben Barnes w roli antagonisty, Bobby’ego Sainta.

Poniżej prezentujemy pierwsze zdjęcia z Jona Bernthala jako Punishera w solowym serialu Marvela i Netflixa:

bernthal

 

punisher0001

 

punisher0002

 

punisher0004

 

punisher0006

Źródło: comingsoon.net