Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Już na NETFLIX– lipiec 2018

 

Które filmy i seriale warto nadrobić w wakacje? System rekomendacji Netflix wybierze coś specjalnie dla Ciebie spośród lipcowych premier i nie tylko! Pobierz i oglądaj na urlopie lub w podróży. Tymczasem zapoznaj się z lipcową listą produkcji oryginalnych z opisami!

Polska

SERIALE TYLKO NA NETFLIX

The Comedy Lineup        3/7/2018

W tym flagowym stand-uperskim cyklu komediowym swoje 15-minutowe występy zaprezentuje zróżnicowane grono komików zaczynających przygodę z kabaretem.

Good Girls          3/7/2018

Trzy mieszkające na przedmieściach mamy planują napad na lokalny sklep spożywczy, by wyrwać się ze skrajnej biedy i wspólnymi siłami zawalczyć o niezależność.

Ania, nie Anna: Sezon 2                               6/7/2018

Drogi sercu Ani świat Zielonych Wzgórz znacznie rozszerzy swoje granice. Pojawią się w nim nowe twarze. Druga seria dostarczy takżeprawdziwych życiowych lekcji o miłości, stracie i dorastaniu.

Comedians in Cars Getting Coffee: New 2018: Freshly Brewed                  6/7/2018

W nowej serii odcinków z 2018 roku Jerry Seinfeld wybierze się na przejażdżkę z 12 gigantami komedii. W programie zagości między innymi Jerry Lewis, Ellen DeGeneres oraz Dave Chappelle.

Sacred Games  /6/7/2018

Pełen rozmachu serial, którego akcja toczy się w samym sercu mumbajskiego chaosu. Pozwala poznać tajemnicezdeprawowanego półświatka kryjącego się za fasadą rozkwitu gospodarczego Indii.Na podstawie powieści.

Samantha!        6/7/2018

W latach 80. Samantha była dziecięcą gwiazdą. Teraz robi wszystko, żeby nie wypaść z celebryckiego obiegu. Ucieka się do cudownie niedorzecznych pomysłów,by znów znaleźć się w świetle reflektorów.

Słodkie szaleństwo         13/7/2018

Tu najważniejszym składnikiem jest czas! Konkurujące ze sobą drużyny ścigają się z nim podczas przygotowywania najpyszniejszych słodkości.

Jimmy: prawdziwa historia prawdziwego idioty              20/7/2018

Lata 80. Prostoduszny i niezbyt bystry Hideaki poznaje Sanmę, legendarnego komika. Chłopak zmienia imię i jako Jimmy zostaje komediową supergwiazdą.

Orange is the New Black: Sezon 6            27/7/2018

W następstwie zamieszek kobiety zostają przeniesione do najściślej strzeżonego więzienia. Zostają im postawione poważne zarzuty.

Final Space 20/7/2018

Astronauta Gary Goodspeed i jego uroczy kumpel – będący przy okazji kosmitą i pogromcą planet –wyruszają w szaloną międzygalaktyczną podróż. Pragną odkryć miejsce, gdzie kończy się wszechświat.

El Chapo: Sezon 3            Wkrótce na Netflix

El Chapo dąży do tego, by jego imperium objęło cały świat. Poznaje bliżej pewną słynną aktorkę, którą w iście hollywoodzkim stylu karmi zmyśloną historią swojego życia.

Cesarstwo rzymskie: Rządy krwi: Władca imperium       27/7/2018

Juliusz Cezar ustanawia jedną z najpotężniejszych dynastii w historii, jednak szybko odkrywa, że władza pozostająca poza jakąkolwiek kontrolą ma swoją cenę.

Witajcie w rodzinie         27/7/2018

Spłukana samotna matka traci swojego ojca, który nigdy nie traktował jej zbyt ciepło. Wspólnie z jego partnerką robią wszystko, by śmierć mężczyzny nie wyszła na jaw. Wszystko przez to, że żadna z nich nie została uwzględniona w testamencie.

The Joel McHale Show with Joel McHale: Część 2             15/7/2018

Nowa członkini dołącza do ekipy Terrace House i doprowadza jej męską część do szaleństwa. Kiedy zbliżają się Walentynki,można poczuć, że pewne wyznania wiszą w powietrzu.

FILMY TYLKO NA NETFLIX

Polowanie z tatą             6/7/2018

Podczas tej wyprawy Buckowi zależy wyłącznie na stworzeniu więzi z własnym synem. A także na tym, by chłopiec ustrzelił jelenia.A dodatkowo, chce uwiecznić to wszystko na wideo.

Wilcza skóra      6/7/2018

Traper zamieszkujący opuszczone górskie miasteczko na północy Hiszpanii pragnie skończyć z samotnością. Postanawia znaleźć sobie żonę. Zapędzona w róg kobieta może być nieobliczalna.

How It Ends       13/7/2018

Po tajemniczym kataklizmie mężczyzna wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż przez cały kraj, by dołączyć do swojej ciężarnej dziewczyny.

Father of the Year           20/7/2018

Dwóch absolwentów college’u powraca do rodzinnego miasteczka. Zadają sobie czysto hipotetyczne pytanie: czyj ojciec zwyciężyłby w bójce? – co w końcu doprowadza do masowych zamieszek.

Zagłada              27/7/2018

Po stracie przyjaciela genialny matematyk odkrywa zależność łączącą przypadki śmierci, jakie miały miejsce na stacji benzynowej. Wyrusza, by ostrzec przed zagrożeniem następną młodą ofiarę.

Ostrzeżenie        24/7/2018

Głowę rodziny nękają sny o najeździe kosmitów. Mężczyzna musi zmierzyć się ze swoim najgorszym koszmarem, gdy pozaziemskie siły rozpoczynają eksterminację zamieszkującej Ziemię ludzkości.

KOMEDIE TYLKO NA NETFLIX

Jim Jefferies: This Is Me Now     13/7/2018

Zuchwały Jim Jefferies celowo następuje na odciski i przekracza wszelkie granice, gdy kpi zespotkań z celebrytami, z hipokryzji w polityce i cielesnych fenomenów.

Iliza Shlesinger: Elder Millennial                24/7/2018

Świeżo zaręczona Iliza Shlesinger rozmawia o związkach oraz dynamice relacji seksualnych z perspektywy „starszego millenialsa”na pokładzie lotniskowca USS Hornet.

DOKUMENTY TYLKO NA NETFLIX

Pierwszy zespół: Juventus: Sezon 1: Część B       6/7/2018

W drugiej połowie sezonu gracze Juventusuliczą, że poradzą sobie z poważnymi wyzwaniami. Celem jest wywalczenie kolejnego tytułupodczas rozgrywek Ligi Mistrzów.

Jak przeżyć w najcięższych więzieniach świata: Sezon 2               6/7/2018

Raphael Rowe spędził 12 lat za kratkami za przestępstwo, którego nie popełnił. Teraz pozwala przyjrzeć się od środka najcięższym więzieniom świata.

Somebody Feed Phil: Drugie danie          6/7/2018

Phil Rosenthal kontynuuje swoją podroż kulinarną przez świat, a po drodze zatrzymuje się w Dublinie, Wenecji, Buenos Aires, Kopenhadze, Cape Town i Nowym Jorku.

Baronowie narkotykowi: Sezon 2            10/7/2018

W rękach takich baronów narkotykowych jakEl Chapo, Jemeker Thompson, Christopher Coke czy Klaas Bruinsma strach i przemoc stają się narzędziami, które pozwalajązarabiać pieniądze i unikać organów ścigania.

Last Chance U: INDY: Część 1     20/7/2018

Ten ceniony serial przeniesie nas doIndependence Community College w stanie Kansas, gdzie twardy jak skała trener będzie starał się odbudować zmagającą się z problemami szkołę footballu.

Medyczne nadużycia     27/7/2018

Ten przełomowy dokument ujawnia, w jaki sposób nastawiony na zysk, wart wiele milionów dolarówamerykański przemysł wyrobów medycznychkażdego dnia naraża pacjentów na niebezpieczeństwo.

DLA DZIECI I MŁODZIEŻY TYLKO NA NETFLIX

Życie w cuglach: Sezon 2              6/7/2018

Podczas przygotowań do udziału w Mistrzostwach JuniorówZoe i ekipa z Bright Fields będą musieli zmierzyć się z utratą członka drużyny, tajemniczym pożarem i innymi przeszkodami.

Wielkie przygody Kapitana Majtasa      13/7/2018

Dwajniesforni przyjaciele z czwartej klasy przeżywająjedno niepowodzenie za drugim. Zainspirowani postacią drażliwego dyrektora szkoły tworzą Kapitana Majtasa – superbohatera, który ze wszystkim sobie poradzi.

Kaczki z gęsiej paczki     20/7/2018

Po tym, jak z powodu urazu został uziemiony, beztroski gąsior bierze pod swoje skrzydła dwoje zagubionych kaczątek. Razem wyruszają na niezwykłą wyprawę.

Źródło: informacja prasowa