Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Kevin Feige opowiada o Moon Knight

Do tej pory o serialu „Moon Knight” nie pojawiło się wiele informacji. Produkcja ma rozpocząć się w przyszłym roku, jednak nie wiadomo kiedy odbędzie się premiera show. Kilka słów o Marcu Spectorze, czyli tytułowym Moon Knightcie zdradził szef Marvela.

Jak na razie o serialu wiadomo niewiele. Prawdopodobnie wystąpi w nim Oscar Isaac, a zdjęcia mają rozpocząć się na początku 2021 roku. Szef Marvel Studios, Kevin Feige, zdradził niedawno kilka szczegółów.

„Moon Knight” będzie serialem przygodowym z dużą ilością akcji i walk ulicznych, ale poruszy również kilka ważnych tematów, m.in. dotyczących zdrowia psychicznego bohatera:

Upłynęło trochę czasu, odkąd mieliśmy bohatera, który szuka akcji, skacze po budynkach i wdaje się w bójki. Jednak kluczowym i wyjątkowym elementem tego serialu będzie choroba psychiczna protagonisty.

Przypomnijmy, że komiksowy Marc Spector/Moon Knight zmaga się z zaburzeniami dysocjacyjnymi osobowości. Wygląda na to, że twórcy serialu zdecydowali, że ten element odegra to dużą rolę w serialu.