Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Kiedy Netflix planuje zakończyć Serię niefortunnych zdarzeń?

Choć jeszcze czekamy na premierę drugiego sezonu „Serii niefortunnych zdarzeń”, to jedna z gwiazd obsady show zdradziła, że nadchodzi rychły koniec naszej przygody z serialem.

Neil Patrick Harris, który w serialu wciela się w postać głównego czarnego charakteru – Hrabiego Olafa w jednym z ostatnich wywiadów zapowiedział: – Zawsze chcieliśmy zrealizować trzy sezony, co całkiem mi się podoba. Czuję przez to, że pracujemy nad ukończeniem konkretnego dzieła, a nie oczekujemy na powolny koniec po tym, jak widzowie mają nas dość.

O „Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń” :

W drugim sezonie opartego na bestsellerowym cyklu książek autorstwa Daniela Handlera (pseudonim Lemony Snicket) serialu jeszcze głębiej zanurzamy sie w pełnen czarnego humoru świat. Producentami wykonawczymi dziesięciu godzinnych odcinków nowej serii są laureat nagrody Emmy, Barry Sonnenfeld, oraz Daniel Handler. Premiera już wiosną 2018 roku tylko w serwisie Netflix. Seria niefortunnych zdarzeń z laureatem nagród Emmy i Tony, Neilem Patrickiem Harrisem w jednej z głównych ról — opowiada tragiczną historię sierot Baudelaire (Wioletki, Klausa i Słoneczka), których nikczemny opiekun, Hrabia Olaf, nie cofnie się przed niczym, by przejąć należny im spadek. Rodzeństwo musi przechytrzyć Olafa, skrywającego się pod różnymi przebraniami, i pokrzyżować jego niecne plany, by odkryć wskazówki, które pomogą im wyjaśnić zagadkę śmierci rodziców związaną z tajemniczą organizacją i odkryć długo skrywane rodzinne sekrety.

W serialu znów zobaczymy m.in. Patricka Warburtona (Lemony Snicket), Malinę Weissman (Wioletka Baudelaire) i Louisa Hynesa (Klaus Baudelaire), Presley Smith (Słoneczko). Obok nich wystąpią m.in. Lucy Punch, Nathan Fillion, Tony Hale, Sara Rue oraz Roger Bart.

Więcej o serialu na: www.netflix.com/unfortunate