Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Kiedy zadebiutuje 4. sezon The Expanse?

Amazon jakiś czas temu podpisał umowę z Alcon Entertainment, dzięki której pojawi się czwarty sezon „The Expanse”. Dziś poznaliśmy przybliżoną datę premiery nowych odcinków!

Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani tym, że Amazon Prime będzie kontynuować „The Expanse”

– powiedzieli twórcy Alcon Entertainment, Andrew Kosove i Broderick Johnson.

Jesteśmy bardzo wdzięczni Jeffowi Bezosowi, Jen Salke i ich grupie, że pokładają wiarę w naszym serialu. Chcemy także podziękować również Laurze Lancaster, szefowej Alcon Television, za jej niezłomne wysiłki.

– dodają.

„The Expanse” przeprowadził nas przez cały układ słoneczny przez ostatnie trzy sezony. Każdy w SyFy jest ogromnym fanem serialu i to była naprawdę niesamowicie trudna decyzja. Chcemy podziękować całej załodze, obsadzie i wszystkim tym, którzy pomogli powołać do życia dzieło Jamesa S.A. Coreya.

– powiedział po informacji o anulowaniu serialu Chris McCumber, prezes Entertainment Network.

Czwarty sezon nadchodzi, a showrunner, Naren Shankar obiecuje, że jedna rzecz jest pewna:

Ponownie będzie to coś przesiąkniętego gorączką złota! Mamy mnóstwo gatunków i społeczeństw, które już się jakoś określiły w systemie słonecznym, a ich zasoby są jedynym, co mają.

Zdjęcia do 4. sezonu rozpoczęły się we wrześniu zeszłego roku, ale nie ma szans na to, aby serial zadebiutował wcześniej w połowie obecnego roku. Wiemy, że będzie się on składał z 10 odcinków.

W tajemnicy trzymane są nowe nazwiska w obsadzie, ale Shankar zapewnił, że powróci stała obsada, w tym Cara Gee jako Camina Drummer, Frankie Adams jako Bobbie Draper oraz David Strathairn jako Klaes Ashford. Wydarzenia przedstawione w tym sezonie mają bazować na tym, co się działo w czwartej książce serii Jamesa S.A. Coreya, „Cibola Burn”.