Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Kiedy zobaczymy 2. sezon The Boys? Twórcy uspokajają

Wkrótce mamy poznać datę premiery nowego sezonu “The Boys”. Tak przynajmniej obiecuje showrunner produkcji, Eric Kripke.

Wiemy, że serial ma wrócić do oferty Amazonu jeszcze w tym roku, ale dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Serial jest adaptacją komiksu “The Boys” autorstwa Gartha Ennisa (“Preacher”).

Showrunner zapowiedział w ostatnim wpisie na Twitterze, że prace nad serialem nie zostały znacząco opóźnione i już wkrótce możemy spodziewać się ogłoszenia z datą premiery. Prace nad 2. sezonem “The Boys” są kończone zdalnie – swoją częścią zajmują się teraz online dźwiękowcy i spece od efektów wizualnych. Dodatkowo Kripke zapowiedział, że niedługo dostaniemy pełny zwiastun nowych odcinków!

W obsadzie 2. sezonu powrócą Karl Urban, Anthony Starr, Chace Crowford, Dominique McElligorr, Jessie Usher, Jack Quaid, Karen Fukuhara, Tomer Kapon, Nathan Mitchell i Laz Alonso. Nową twarzą w obsadzie 2. sezonu będzie m.in. Aya Cash, która sportretuje postać Stormfront. Homelander (Antony Starr) będzie miał mocną konkurencję na superbohaterskim polu.

Pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość, a gdy tylko pojawią się nowe informacje i materiały promocyjne zobaczycie je u nas.