Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Klimatyczne plakaty Runaways (galeria)

Hulu udostępniła w sieci galerię plakatów promujących nadchodzący „Marvel’s Runaways”. Premiera serialu już 21 listopada!

Młodzieżowy serial o superbohaterach powstanie w oparciu o komiksy „Runaways” Adriana Alphona oraz Briana K. Vaughana, który wraz z Kevinem Feige’m, Stephanie Savage, i Jephem Loebem został producentem show.

Krótki zarys fabuły projektu „Runaways” prezentuje się następująco:

Każdy nastolatek myśli, że jego rodzice są źli. A co gdyby odkryli, że naprawdę tak jest? „Runaways” od Marvela to historia sześciu różnych nastolatków, którzy ledwo się znają, ale muszą połączyć siły i stawić czoła swoim wrogim rodzicom-złoczyńcom.

Kogo zobaczymy w obsadzie? Wśród młodych herosów nie zabraknie Rhenzy’ego Feliza z „Teen Wolf”, który wcieli się w Alexa Wildera, a obok niego pojawią się również Lyrica Okano z „The Affair” (Nico Minoru), Virginia Gardner z „Goat” (Karolina Dean), Ariela Barer z „New Girl” (Gerta Yorkes), Gregg Sulkin z „Faking It” (Chase Stein), a Allegra Acosta z „100 Things to do Before High School” zagra Molly Hernandez.

Rodziców-złoczyńców sportretują natomiast James Marsters i Ever Carradine (Victor i Janet Stein), Kevin Weisman i Brigid Brannagh (Dale i Stacey Yorkes), Ryan Sands i Angel Parker (Geoffrey i Catherine Wilder), Brittany Ishibashi i James Yaegashi (Tina i Robert Minoru) oraz Annie Werschling i Kip Pardue (Leslie i Frank Dean).

runaways p1 

 

runaways p3

 

runaways p4

 

runaways p5

 

runaways p6

 

runaways pp2