Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Kolejne pogłoski o The Mandalorian

W mediach pojawiły się kolejne nieoficjalne informacje o obsadzie wyczekiwanego przez fanów „Gwiezdnych Wojen” serialu „The Mandalorian”. Podobno w serialu zobaczymy także i jego reżyserów, którzy staną po drugiej stronie kamery!

Jak wynika z najnowszych doniesień, w serialu wystąpią Taika Waititi, Jon Favreau oraz Bryce Dallas Howard. Waititi ma udzielić swojego głosu postaci droida, a pozostała dwójka pojawi się na ekranach, jednak nie wiadomo w jakie postacie się wcielą.

Lucas Film oficjalnie ogłosił, że oprócz Waititiego i Dave’a Filloniego za kamerą „The Mandalorian” staną Bryce Dallas Howard („Jurassic World”), Deborah Chow („Zagubieni w kosmosie”, „Iron Fist”, „Jessica Jones”)Rick Famuyiwa („Dope”). Całość nadzorował będzie natomiast Jon Favreau – filmowiec pełni rolę scenarzysty i producenta wykonawczego serialu.

Głównym bohaterem “The Mandalorian” będzie mandaloriański rewolwerowiec, który pochodzi z tej samej planety co Boba Fett. Porusza się i działa na obrzeżach galaktyki, z dala od wzroku stróżów prawa Nowej Republiki. Pojawiły się nawet plotki, że będzie to ktoś w stylu łowcy nagród pokroju Jango czy Boba Fetta. Akcja osadzona będzie po wydarzeniach przedstawionych w “Powrocie Jedi”.