Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Kolejny sezon Gry o Tron może się opóźnić!

David Benioff i D.B. Weiss zdradzili, że produkcja kolejnego sezonu serialu HBO rozpocznie się z opóźnieniem. Takie zmiany mają być spowodowane tym, że ekipa czeka na trochę gorszą pogodę podobną do tej, którą obserwowaliśmy w finale sezonu szóstego.

Producenci zapowiedzieli:

Nie wyznaczyliśmy jeszcze daty premiery, a produkcję rozpoczniemy później z powodu tego, że z końcem sezonu “nadeszła zima” – oznacza to, że nie ma już co liczyć na pogodne dni. Czekamy teraz na trochę szarej, mrocznej pogody, również w miejscach pełnych słońca, w których jak dotąd kręciliśmy.

Kolejne sezony “Gry o tron” pojawiały się zwyczajowo w marcu bądź kwietniu, a showrunnerzy zdradzili niedawno, że pracują nad finałowym epizodem, ale zanim on nastąpi, czeka nas jeszcze 70-75 godzin serialu.

W serialu występują m.in. Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Kit Harington (Jon Snow), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen) i Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister) – każde z nich z wejściem w sezon 7. będzie otrzymywało 500 000 dolarów za odcinek. Na tę chwilę są najlepiej zarabiającymi aktorami małego ekranu.