Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Koniec pewnej epoki: ostatni klaps na planie Supernatural

W tym tygodniu zakończyły się zdjęcia do ostatnich odcinków „Supernatural” („Nie z tego świata”), który gościł na antenie przez 15 lat. Zobaczcie jak obsada żegnała się z serialem!

Dokładnie dziś, 13 września 2005 roku na The CW wyemitowano pierwszy odcinek „Supernatural” – historii dwóch braci Sama (Jared Padalecki) i Deana Winchesterów (Jensen Ackles), dla których walka z nadprzyrodzonymi potworami to rodzinna tradycja. Serial miał zakończyć się wiosną tego roku, jednak obostrzenia związane z koronawirusem wstrzymały prace na planie. Ekipa powróciła do pracy w sierpniu i teraz dokończyła zdjęcia.

Emisja finałowych odcinków w USA rozpocznie się 8 października. Wielki finał „Supernatural” składający się z ostatniego odcinka serialu oraz specjalnego epizodu wspominkowego został zaplanowany na 19 listopada.

Oto jeden z pożegnalnych wpisów przypominający pierwszą nakręconą scenę „Supernatural”, jaki w mediach społecznościowych zamieścił twórca serialu Eric Kripke:

Są też i dobre wiadomości: ekranowy Dean Winchester zatrzyma swój kultowy samochód! Jensen Ackles wynegocjował, że po zakończeniu serialu otrzyma na własność Chevroleta Impalę z 1967 roku. Aktor pochwalił się tym faktem za pośrednictwem kanału na YouTube Inside of You with Michael Rosenbaum. Zdradził też, że Jared Padalecki (Sam Winchester) otrzymał od twórców propozycję zatrzymania na własność drugiego egzemplarza pojazdu. Jednak Ackles nie wiedział czy jego ekranowy brat zdecyduje się zatrzymać drugą Impalę.