Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Koniec Supernatural!

Stacja The CW i odtwórcy głównych ról ogłosili, że piętnasty sezon “Supernatural” zakończy przygodę braci Winchester.

Serial powstawał od 2005 roku, opowiadając o perypetiach Sama i Deana, wychowywanych przez ojca na łowców demonów. Jak się okazało, nie tylko piekielne pomioty nękały ludzkość, wśród licznych przeciwników braci nie zabrakło wampirów, wilkołaków, aniołów, zapomnianych bóstw czy Ciemności, siostry Boga. Przez lata seria cieszyła się niewyobrażalną popularnością, a obrosły wokół niej fandom całkiem obficie wyrósł i nad Wisłą.

Producenci, Robert Singer i Andrew Dabb, wydali oświadczenie, w którym podziękowali wszystkim zaangażowanym w produkcję i wiernym fanom, trwających przy telewizyjnym show, niezależnie od poziomu poszczególnych sezonów. Jak stwierdzili twórcy, było to dla nich życiowe doświadczenie. Cieszą się też z wsparcia, jakie przez lata otrzymywali od The CW i Warner Bros. Television. Wśród wyrazów wdzięczności znalazło się również miejsce dla odtwórców głównych ról, Jensena, Jareda i Mishy. Ponadto, obiecują, że włożą całe serce w finalną odsłonę i postarają się ofiarować wykreowanym postaciom to, na co naprawdę zasługują.

Wielu fanów ucieszy zapewne fakt, że aktorzy portretujący protagonistów postanowili osobiście powiadomić o zakończeniu “Supernatural” w wideo, zamieszczonym na Twitterze.

Piętnasty sezon ma liczyć 20 epizodów.