Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Krótka Długa noc – Martin dementuje swoje słowa o tytule spin-offu Gry o tron

George R.R. Martin ogłaszał niedawno wszem i wobec, że serialowy prequel „Gry o tron”, nad którym HBO rozpoczęło prace, będzie zatytułowany „The Long Night”. Teraz pisarz wycofuje się ze swoich słów na ten temat. Okazuje się, jednak, że tytuł produkcji nadal pozostaje tajemnicą.

HBO poinformowała mnie, że pilotowy odcinek Jane Goldman nie otrzymał jeszcze tytułu „The Long Night” [„Długa Noc”]. Jest to nazwa, którą preferuję, jednak na chwilę obecną, serial nie ma jeszcze oficjalnego tytułu. Dlatego też moja wina, moja wina, moja wina. – czytamy na blogu George’a R.R. Martina

Możemy więc przypuszczać, że stacja nadal rozważa ten tytuł, ale ma w zanadrzu także inne pomysły. Na oficjalny tytuł projektu spin-offu przyjdzie nam więc jeszcze poczekać.

Autor „Pieśni Lodu i Ognia” potwierdził przy okazji, że oprócz pierwszego prequelu stacja HBO ciągle rozwija też kolejne projekty:

Prace nad pilotem [pierwszego spin-offu] posuwają się całkiem sprawnie, jesteśmy obecnie na etapie castingów. Chciałbym powiedzieć więcej, jednak niestety nie mogę. W grze nadal jest kilka innych seriali osadzonych w tym świecie. – zapowiada Martin.