Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Kto zagra Tess w serialu The Last of Us?

Studio Naughty Dog opublikował informację, że Anna Torv wcieli się w Tess w serialu „The Last of Us”. Produkcja opracowywana jest przez HBO.

Aktorka wcześniej pojawiła się między innymi w „Fringe: Na granicy światów”, „Mindhunter” czy „Pacyfik”. Australijska artystka ukończyła National Institute of Dramatic Art w 2001 roku, a poważną karierę rozpoczęła chwilę potem w programie telewizyjnym „White Collar Blue”.

Fabuła pierwowzoru opowiada o mężczyźnie Joelu i Ellie, dziewczynce, która jest kluczem do antidotum na zarazę, która ogarnęła świat. W apokaliptycznym świecie, podzielonym na frakcje, pełnym przemocy i niebezpieczeństw ta dwójka stara się dotrzeć do bezpiecznego miejsca. Nie wiadomo, w jakim stopniu serialu będzie opierał się na powyższej historii.

W obsadzie “The Last of Us” znaleźli się dotychczas Pedro Pascal (Joel), Bella Ramsey (Ellie), Gabriel Luna (Tommy), Murray Bartlett (Frank), Con O’Neill (Bill),Jeffrey Pierce (Perry), Nico Parker (Sarah) i Anna Torv (Tess).

Craig Mazin pełni funkcję showrunnera i ściśle współpracuje z Neilem Druckmannem, scenarzystą i reżyserem gry. Serial wyprodukuje HBO i Sony Pictures Television we współpracy z PlayStation Productions, Word Games oraz studiem Naughty Dog.

the last of us


Źródło: @Naughty_Dog (Twitter) | hollywoodreporter.com