Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Kto zawita na Krypton w 2. sezonie?

Na planecie zrobi się nieco tłoczniej. W najnowszym zwiastunie 2. sezonu serialu pojawiają się bowiem Brainiac, Doomsday i Lobo. Materiał możecie zobaczyć u nas.


“Krypton” produkuje Warner Bros. Horizon Scripted Television, a producentem wykonawczym serialu jest David S. Goyer (“Człowiek ze Stali”, “Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”), a showrunnerem – Cameron Welsh.

Oficjalny opis serii:

A gdyby Superman nigdy nie istniał? Akcja serialu Krypton zaczyna się dwa pokolenia przed zniszczeniem rodzinnej planety Supermana. Seg-El (Cameron Cuffe), legendarny dziadek Człowieka ze Stali, musi zmierzyć się z poważnym dylematem – ocalić swoją planetę czy pozwolić na jej upadek z nadzieją na lepszą przyszłość swojego wnuka. Krypton pogrąża się w chaosie, a dom El zostaje zhańbiony. Znajdujący się w patowej sytuacji Seg-El musi walczyć o honor swojej rodziny oraz dobro tych, których kocha. Wystawiony na próbę przez znanych z komiksów DC Brainiaca (Blake Ritson) oraz podróżującego w czasie Adama Strange’a (Shaun Sipos), bohater musi spróbować chronić najbliższych i swoją planetę.

Premiera 2. sezonu już 12 czerwca!