Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Kulisy 2. sezonu Serii niefortunnych zdarzeń

 

Okoliczności są niefortunne, ale moda nie jest. Na topie są czarno-białe paski, a prawdziwe futro jest zdecydowanie passe! Zobaczcie najnowszy materiał zza kulis, w którym Malina Weissman i kostiumografka Cynthia Summers opowiadają o trendach w najnowszym sezonie… „Serii niefortunnych zdarzeń”.

Z przykrością zawiadamiamy, że wszystkie odcinki nowego sezonu „Serii niefortunnych zdarzeń” są już dostępne do na Netflix.

O „Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń” :

W drugim sezonie opartego na bestsellerowym cyklu książek autorstwa Daniela Handlera (pseudonim Lemony Snicket) serialu jeszcze głębiej zanurzamy sie w pełnen czarnego humoru świat. Producentami wykonawczymi dziesięciu godzinnych odcinków nowej serii są laureat nagrody Emmy, Barry Sonnenfeld, oraz Daniel Handler. Premiera już wiosną 2018 roku tylko w serwisie Netflix. Seria niefortunnych zdarzeń z laureatem nagród Emmy i Tony, Neilem Patrickiem Harrisem w jednej z głównych ról — opowiada tragiczną historię sierot Baudelaire (Wioletki, Klausa i Słoneczka), których nikczemny opiekun, Hrabia Olaf, nie cofnie się przed niczym, by przejąć należny im spadek. Rodzeństwo musi przechytrzyć Olafa, skrywającego się pod różnymi przebraniami, i pokrzyżować jego niecne plany, by odkryć wskazówki, które pomogą im wyjaśnić zagadkę śmierci rodziców związaną z tajemniczą organizacją i odkryć długo skrywane rodzinne sekrety.

W serialu znów zobaczymy m.in. Patricka Warburtona (Lemony Snicket), Malinę Weissman (Wioletka Baudelaire) i Louisa Hynesa (Klaus Baudelaire), Presley Smith (Słoneczko). Obok nich wystąpią m.in. Lucy Punch, Nathan Fillion, Tony Hale, Sara Rue oraz Roger Bart.

Prosimy, nie szukaj nas na https://www.netflix.com/unfortunate

Carmelita Spats Cheerleader PinkConcept72dpi

 

Count Olaf Ring MasterDisguiseConceptREVISED72dpi

 

Double Headed TwinConceptV3bFeet72dpi

 

Esme Circus DressConceptV2 72dpi

 

Esme Fur Outfit ConceptBack72dpi

 

Sunny Arrival Outfit Concept72dpi

 

Sunny Working Outfit 2CONCEPT72dpi

 

VioletArrival Outfit 1a 72dpi

 

WFW Circus Concept72dpi