Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Kulisy produkcji Obi-Wan – zobaczcie trening nowych Jedi!

W sieci pojawił się zakulisowy materiał z planu powstającego serialu Obi-Wana Kenobiego. W roli głównej powraca oczywiście Ewan McGregor, ale obok niego na ekranie pojawią się zarówno inni Jedi, jak i Sithowie.

W planach Disney+ znalazł się solowy serial Obi-Wana Kenobiego. Prace nad produkcją już trwają, a w sieci znalazł się zakulisowy filmik szkoleniowy. Okazuje się, że nie tylko Ewan McGregor będzie władać mieczem świetlnym. Aktorka Moses Ingram pochwaliła się swoim rygorystycznym treningiem walki mieczem:

Akcja serialu o Obi-Wan Kenobim ma rozgrywać się osiem lat po wydarzeniach z „Zemsty Sithów”. Pozostałe szczegóły trzymane są w tajemnicy. Akcja serialu potencjalnie ma mieć miejsce między innymi na Tatooine pomiędzy epizodem III i IV „Gwiezdnych Wojen”.

W serialu mają powrócić Hayden Christensen (Anakin Skywalker) i Joel Edgerton (Owen Lars). Wśród nowych członków obsady znajdą się Kumail Nanijani („Eternals”), O’Shea Jackson Jr („Godzilla: Król potworów”), Sung Kang („Szybcy i wściekli 9”), Rupert Friend („Młoda Wiktora”), Simone Kessell („Of Kings and Prophets”) oraz Benny Safdie („Nieoszlifowane diamenty”).

Premiera serialu ma nastąpić w 2021 roku.