Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Kurtzman poprowadzi Star Treka w przyszłość

Telewizyjne uniwersum Star Treka wciąż się rozszerza. Alex Kurtzman będzie dalej zajmował się projektami z nim związanymi aż do 2023 roku dla CBS Television Studios, właśnie podpisał umowę.

Istnieje bardzo krótka lista pisarzy, producentów i reżyserów, z którymi każde studio filmowe czy telewizyjne chce być powiązane, a Alex i jego Secret Hideout są zawsze na szczycie. Jego talent i umiejętność prowadzenia udanego projektu są niezrównane. Alex wykonał dla naszego studia niesamowitą robotę i jesteśmy zachwyceni, że on, Heather i ich ekipa będą z nami współpracować przez długi czas. – podkreśla CBS.

Kurtzman jest współtwórcą i producentem wykonawczym „Star Trek: Discovery”, którego showrunnerami byli Aaron Harberts i Gretchen J. Berg.

Heather, Aaron i ja jesteśmy podekscytowani kontynuowaniem wspaniałej współpracy Secret Hideout z CBS Television Studios. Choć nasza pierwsza współpraca – „Hawaii Five-0” – miała miejsce ponad dekadę temu, Les, David i cała ekipa w CBS Studios pozostali naszymi ulubionymi współpracownikami, traktowali każdy projekt jako coś integralnego, wspierali nas kreatywnymi wizjami i pracowali do utraty tchu, aby każdy odcinek serialu był jak najlepszy. – mówi Kurtzman.