Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Laleczka Chucky zawita na ekrany nieco później

Prace nad serialem o przygodach „Laleczki Chucky” dla SyFy zostały opóźnione. Produkcja została przełożona na 2021 rok z powodu pandemii koronawirusa.

Pierwsze plany zakładały, że ekipa miała wejść na plan zdjęciowy w Toronto jeszcze tej jesieni. Niestety wiadomo, że ten termin jest nieaktualny. Produkcja serialu „Child’s Play”, nad którym pracuje Don Mancini, może zostać wznowiona dopiero w przyszłym roku. Głosu Chucky ponownie użyczy Brad Dourif, a w narzeczoną złowieszczej laleczki kolejny raz wcieli się Jennifer Tilly.

Akcja serialowej „Laleczki Chucky” będzie toczyć się w sielankowych amerykańskich przedmieściach. Na pewnej garażowej wyprzedaży jeden z bohaterów kupuje laleczkę opętaną przez ducha seryjnego mordercy. Wkrótce całe miasto pogrąża się w chaosie, za sprawą niewyjaśnionych i makabrycznych morderstw. Możemy spodziewać się obecności sojuszników i wrogów z przeszłości Chucky’ego, którzy doskonale wiedzą, kto jest sprawcą mordów. Na jaw wyjdzie wiele sekretów z mrocznej przeszłości całej społeczności.

Poniżej przypominamy pierwszy teaser serialu „Child’s Play”: