Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Linda Hamilton zmierzy się z kosmitami

Walczyła już z cyborgami, ale przyszedł czas na nowe wyzwania. Linda Hamilton („Terminator”) dołączyła do obsady serialu sf „Resident Alien”. Wcześniej angaż otrzymał Alan Tudyk, a teraz dołączyła do niego Linda Hamilton. Zagrają oni główne role w serialu produkowanym przez stację SYFY.

Obok nich w „Resident Alien” pojawią się także Levi Fiehler, Deborah Finkel, Meredith Garretson, Kaylayla Raine, Corey Reynolds i Alice Wetterlund.

Produkcja powstaje w oparciu o serię komiksów pod tym samym tytułem, stworzonych przez Petera Hogana i Steve’a Parkhouse’a. „Resident Alien” to cykl wydawany przez Dark Horse Comics od 2012 roku. Projekt adaptacji został zapowiedziany w 2018 roku, jednak dopiero teraz ruszył z miejsca.

Komiks przedstawia kosmity Harry’ego Vanderspeigle’a (Alan Tudyk), który rozbija się na naszej planecie podczas pełnienia tajnej misji. W oczekiwaniu na ratunek przybiera fałszywą tożsamość lekarza w jednym z miasteczek w Kolorado. Jednak im dłużej przebywa na Ziemi, tym bardziej zaczyna wątpić w sens swojej misji. Linda Hamilton sportretuje postać generał McCallister, której zadaniem jest poszukiwanie obcych na Ziemi.

Alan Tudyk w „Resident Alien”