Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Little Nightmares doczeka się ekranizacji

Projekt serialu na podstawie gry „Little Nightmares”, która jest obecna na rynku niecałe dwa miesiące, przygotują twórcy „Avengers: Infinity War”! Poznajcie szczegóły poniżej.

 

Trzeba przyznać, że ekipa pracująca nad projektem ekranizacji prezentuje się imponująco. „Little Nightmares” pojawi się jako serial telewizyjny. Produkcją i opracowaniem zajmą się bracia Russo, twórcy odpowiedzialni za dwa filmy „Kapitana Ameryki” i nadchodzący „Avengers: Infinity War”. Reżyserią odcinka pilotowego, a niewykluczone, że i całego sezonu, zajmie się Henry Selick („Koralina i tajemnicze drzwi”).

„Little Nightmares” to niezwykle oryginalna platformówka, którą stworzył niezależny zespół Tarsier Studios. Gracz wciela się w niej w postać Six, dziewczynki ubranej w żółty przeciwdeszczowy płaszcz, której zadaniem jest ucieczka z podwodnego kompleksu The Maw. Do dyspozycji ma jedynie swój rozum i zapalniczkę, a w kompleksie czyha na nią wiele potworów i innych niebezpieczeństw. Wiodącym źródłem inspiracji dla twórców gry były koszmary z dzieciństwa. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun gry, której premiera miała miejsce 28 kwietnia tego roku: