Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Lobo głównym złoczyńcą w 2. sezonie Kryptonu

Stacja SyFy ogłosiła, że w nadchodzącym 2. sezonie serialu „Krypton” pojawi się postać Lobo! Będzie on głównym czarnym charakterem w nadchodzących odcinkach.

Kim jest Lobo, ulubieniec czytelników powieści graficznych z całego świata?

Lobo pochodzi z planety Czarnia, miejsca mogącego uchodzić za raj. Mieszkańcy tego świata nie znali chorób, wojny, ani cierpienia. Przynajmniej do chwili narodzin Lobo. Wtedy też Czarnianie odkryli znaczenie słów morderstwo, przemoc, a nawet zaczęli się zastanawiać nad wprowadzeniem takich wynalazków, jak organy ścigania czy pojęcie kary. Niestety dla nich, nie zdążyli. Ważniak stwierdził, że bycie ostatnim Czarnianem brzmi świetnie, więc wybił całą populację planety. Od tamtego czasu przemierza przestrzeń kosmiczną, trudniąc się zawodem najemnika i płatnego zabójcy.

Na razie nie wiemy kto sportretuje tę postać w serialu „Krypton”, ale z ciekawością będziemy wyglądać wieści castingowych od SyFy. Premierę 2. sezonu zaplanowano na 2019 rok.

Oficjalny opis serii:

A gdyby Superman nigdy nie istniał? Akcja serialu Krypton zaczyna się dwa pokolenia przed zniszczeniem rodzinnej planety Supermana. Seg-El (Cameron Cuffe), legendarny dziadek Człowieka ze Stali, musi zmierzyć się z poważnym dylematem – ocalić swoją planetę czy pozwolić na jej upadek z nadzieją na lepszą przyszłość swojego wnuka. Krypton pogrąża się w chaosie, a dom El zostaje zhańbiony. Znajdujący się w patowej sytuacji Seg-El musi walczyć o honor swojej rodziny oraz dobro tych, których kocha. Wystawiony na próbę przez znanych z komiksów DC Brainiaca (Blake Ritson) oraz podróżującego w czasie Adama Strange’a (Shaun Sipos), bohater musi spróbować chronić najbliższych i swoją planetę.