Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Lobo zawita na Krypton – zobaczcie pierwsze zdjęcie!

W 2. sezonie serialu zobaczymy jak Lobo rozrabia na Kryptonie. Twórcy udostępnili w sieci pierwszą oficjalną fotkę, na której możemy przyjrzeć się Emmettowi J. Scanlanowi w charakteryzacji tego czarnego charakteru.

Emmett J. Scanlan, irlandzki aktor, którego możecie kojarzyc m.in. z serilau “Upadek”, w 2. sezonie serialu “Krypton” wcieli się w jedną z kluczowych dla fabuły postaci – Lobo.

Komiksowy pierwowzór ma mroczną przeszłość: Lobo pochodzi z planety Czarnia, miejsca mogącego uchodzić za raj. Mieszkańcy tego świata nie znali chorób, wojny, ani cierpienia. Przynajmniej do chwili narodzin Lobo. Wtedy też Czarnianie odkryli znaczenie słów morderstwo, przemoc, a nawet zaczęli się zastanawiać nad wprowadzeniem takich wynalazków, jak organy ścigania czy pojęcie kary. Niestety dla nich, nie zdążyli. Lobo stwierdził, że bycie ostatnim Czarnianem brzmi świetnie, więc wybił całą populację planety. Od tamtego czasu przemierza przestrzeń kosmiczną, trudniąc się zawodem najemnika i płatnego zabójcy.

Premierę 2. sezonu zaplanowano na 2019 rok.

Oficjalny opis serii:

A gdyby Superman nigdy nie istniał? Akcja serialu Krypton zaczyna się dwa pokolenia przed zniszczeniem rodzinnej planety Supermana. Seg-El (Cameron Cuffe), legendarny dziadek Człowieka ze Stali, musi zmierzyć się z poważnym dylematem – ocalić swoją planetę czy pozwolić na jej upadek z nadzieją na lepszą przyszłość swojego wnuka. Krypton pogrąża się w chaosie, a dom El zostaje zhańbiony. Znajdujący się w patowej sytuacji Seg-El musi walczyć o honor swojej rodziny oraz dobro tych, których kocha. Wystawiony na próbę przez znanych z komiksów DC Brainiaca (Blake Ritson) oraz podróżującego w czasie Adama Strange’a (Shaun Sipos), bohater musi spróbować chronić najbliższych i swoją planetę.

 lobo fotp