Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Loki i Scarlet Witch powrócą w serialach?

W mediach pojawiły się interesujące pogłoski dotyczące dwóch postaci z MCU. Chodzi o Scarlet Witch i Lokiego, których na wielkim ekranie portretują odpowiednio Elizabeth Olsen i Tom Hiddleston. Aktorzy mają powrócić do swoich ról w mini-serialach na platformie VOD Disneya.

Wieściami ze światem podzielił się serwis Variety. Z informacji, do jakich dotarł serwis wynika, że Disney ma w planach realizację seriali o bohaterach znanych z kinowych widowisk Marvela, którzy nie doczekali się solowych produkcji. Seriale mają powstać z przeznaczeniem na tworzoną przez wytwórnię platformę streamingową.

Seriale miałyby liczyć ok. 6-8 odcinków, a budżet ma być wystarczająco duży, by zapewnić odpowiedni poziom produkcji. Do swoich ról mieliby w nich powrócić Tom Hiddleston i Elizabeth Olsen, którzy wcielają się we wspomnianych bohaterów w MCU. Podobno w planach Disneya znajdują się także seriale poświęcone pozostałym postaciom MCU, także tym 2- i 3-planowym. Ma być to sposób Disneya na stworzenie interesującej i konkurencyjnej oferty na rynku VOD.

Jak na razie ani Marvel ani Disney nie skomentowały tych doniesień. Nie ukrywamy jednak, że liczymy na to, iż pogłoski te okażą się prawdziwe.