Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Loki w nowym spocie!

Marvel Studios opublikowało nowy spot serialu „Loki”, w którym znaleźć można kilka nowych ujęć, a także rozwinięcie tego, czego można spodziewać się po relacji Lokiego z Mobiusem.

W spocie postać grana przez Owena Wilsona radzi Lokiemu, aby ten zaczął myśleć o misji poważnie, ponieważ jej powodzenie zdecyduje o jego losie w Time Variance Authority.

W serialu Tom Hiddleston powraca do roli asgardzkiego boga kłamstw, żyjącego obecnie w alternatywnym świecie. Owa alternatywna linia czasowa powstała po tym, jak Loki ukradł Tesseract w trakcie misji „pożyczenia” Kamieni Nieskończoności przez Avengers z przyszłości. Cała sytuacja miała miejsce chwilę po ostatnim starciu herosów z Lokim w filmie „Avengers”. Asgardczyk trafia w ręce Time Variance Authority, biurokratycznej agencji, która istnieje poza czasem i przestrzenią. Wspólnie z TVA ma naprawić rzeczywistość – w przeciwnym razie grozi mu usunięcie z istnienia.

W serialu oprócz Hiddlestona wystąpią: Sophia Di Martino, Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw, Cailey Fleming, Richard E. Grant, Sasha Lane i Wunmi Mosaku.

Premiera serialu „Loki” będzie mieć miejsce 9 czerwca 2021 roku.