Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Lucy Lawless o Ash kontra Martwe Zło

 

Lucy Lawless udowodniła, że wciąż ma to coś! Mimo że serial „Xena” lata świetności ma za sobą, to Lucy mogliśmy również oglądać w roli Ruby w serialu „Ash kontra Martwe Zło”. Lawless poruszyła ostatnio tematykę drugiego sezonu i przyznała, o jakiej roli marzy.

 

Będą smarki, krew i wymioty. – powiedziała aktorka. Brzmi zachęcająco? Dodatkowo w obsadzie ma się pojawić Lee Majors, który wcieli się w postać Brocka, ojca Asha.

Kiedy poznacie Brocka, zobaczycie w nim fanatyka, świnię i wszystko, co najgorsze. Zaczniecie myśleć, że Ash Williams jest jego triumfem nad naturą. Brock ma się zakochać w Ruby, a jej będzie to wybitnie nie na rękę.

Lucy Lawless grała różne postacie – dobre i złe. A które z nich woli bardziej?

Kiedy dostaję do zagrania dobrą postać, staram się znaleźć najmniej pozytywne aspekty tego nieskazitelnego bohatera. Kiedy dostają złą postać, staram się znaleźć rzeczy, które są w niej godne podziwu. Nawet jeżeli uważacie, że jest łotrem, to i tak ją polubicie.

Co ciekawe, aktorka przyznała również, że zawsze podobała jej się rola Ripley w filmach „Obcy” i mogłaby to być jej wymarzona rola.