Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Luke Cage szykuje się na wojnę w nowym zwiastunie

 

Premiera najnowszego serialu od Marvel Entertainment i Netflixa – „Luke Cage” już za 3 dni! Zobaczcie narodziny nowego superbohatera, który decyduje się rozprawić z kryminalistami w Harlemie. W sieci pojawiły się także plakaty prezentujące postacie głównych przeciwników Cage’a. Zobaczcie materiały promocyjne poniżej.

Luke Cage jest byłym członkiem gangu. Zostaje wrobiony w przestępstwo, a podczas odsiadki zgłasza się do udziału w eksperymencie medycznym. Niestety, eksperyment nie przebiega tak jak powinien, a Cage wykorzystując zdobyte moce – supersiłę i kuloodporną skórę, ucieka z więzienia. Na wolności zostaje bohaterem do wynajęcia.

Autorem serialu „Luke Cage” jest Cheo Hodari Coker („Notorious”, „Ray Donovan”, „Almost Human”).

W roli głównej zobaczymy Mike’a Coltera („Jessica Jones”, „Faceci w czerni 3”, „Ringer”). Obok niego pojawią się w serialu także Simone Missick w roli Misty Knight oraz Franka Whaley’a jako Rafaela Scarfe. Ponad to w obsadzie zobaczymy Mahershala Ali jako Cornell “Cottonmouth” Stokes, Alfre Woodard jako Mariah Dillard (kuzynki Cottonmoutha) oraz Theo Rossi’ego jako Shades Alvarez – to oni będą tworzyć mroczną trójcę złoczyńców, przeciwników Cage’a.

Cage plakat 1

 

Cage plakat 2

 

Cage plakat 3

Premiera serialu na Netfliksie jest zaplanowana na 30 września, a poniżej możecie zobaczyć fragment tego, co czeka na nas w show: