Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Magnum powróci na ekrany dzięki CBS

To już kolejne podejście Hollywoodu do serialu. Stacja pracuje nad projektem reboota popularnego serialu z lat 80”, „Magnum”. Poznaliśmy kolejne nazwiska twórców odpowiedzialnych za produkcję oraz wstępny zarys fabularny.

Wcześniej nad nową wersją serialu pracowała stacja ABC. John Rogers i Eva Longoria zostali wówczas producentami sequela „Magnum.”. Wydarzenia w nim przedstawione miały nie skupiać na Thomasie (Tom Selleck), ale na jego córce – Lily „Tommy” Magnum. Ostatecznie projekt nie doszedł do skutku.

Teraz Peter Lenkov, który w swojej karierze zajmował się już odświeżaniem seriali (m.in.. „MacGyver” czy „Hawaii 5.0”) zajmie się produkcją nowego „Magnum” dla CBS. Projekt zyskał wsparcie gwiazdy oryginału, Toma Sellecka. Aktor, obok Lenkova, będzie pełnił funkcję jednego z producentów „Magnum”.

Tutaj Thomas Magnum będzie weteranem wojny w Afganistanie, który po powrocie do kraju postanawia zostać prywatnym detektywem. W pracy pomogą mu towarzysze z oddziału SEAL Theodore Calvin i Orville Wright, a także była agentka MI:6 Juliet Higgins, która zajmie miejsce postaci Jonathana Higginsa z pierwowzoru. Jak na razie nie poznaliśmy potencjalnej daty premiery, ani obsady nowego serialu „Magnum”.