Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Magnum przygotuje Justin Lin

Za kamerą pilota nowej odsłony „Magnum” stanie reżyser czterech części „Szybkich i wściekłych”, Justin Lin. Projekt powstaje na zlecenie stacji CBS.

„Magnum P.I.” będzie rebootem popularnego w latach 80-tych serialu kryminalnego. Studio Justina Lina, Perfect Storm Entertainment, pomoże CBS wyprodukować show. W prace nad serialem zaangażował się wcześniej Peter Lenkov, który w swojej karierze zajmował się już odświeżaniem seriali (m.in.. „MacGyver” czy „Hawaii 5.0”). Projekt CBS zyskał wsparcie gwiazdy oryginału, Toma Sellecka. Aktor, obok Lenkova, będzie pełnił funkcję jednego z producentów “Magnum”.

Tutaj Thomas Magnum będzie weteranem wojny w Afganistanie, który po powrocie do kraju postanawia zostać prywatnym detektywem. W pracy pomogą mu towarzysze z oddziału SEAL Theodore Calvin i Orville Wright, a także była agentka MI:6 Juliet Higgins, która zajmie miejsce postaci Jonathana Higginsa z pierwowzoru. Jak na razie nie poznaliśmy potencjalnej daty premiery, ani obsady nowego serialu „Magnum P.I.”.