Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Marvel: Jessica Jones i Santa Clarita Diet powracają w marcu

Netflix udostępnił dziś zwiastun serii „Marvel: Jessica Jones” i ogłosił datę premiery 2. sezonu „Santa Clarita Diet”!

Jessica wraca do akcji i robi to w swoim stylu. W oczekiwaniu na drugi sezon przygód Jessici Jones, Netflix udostępnił dziś zwiastun serii Marvel: Jessica Jones. Materiał przypomina nam drogę, jaką przebyła do tej pory Jessica, pokazując wszystkim, co to znaczy walczyć jak kobieta.

JESSICA JONES powraca na Netflix z drugim sezonem w Międzynarodowy Dzień Kobiet (8 marca 2018 r.). O serialu Marvel: Jessica Jones:

Prywatna detektyw z Nowego Jorku Jessica Jones (Krysten Ritter) stara się na nowo poukładać sobie życie po zamordowaniu swojego prześladowcy Kilgrave’a. Znana teraz w całym mieście jako obdarzona nadprzyrodzoną siłą zabójczyni rozpoczyna pracę nad nową sprawą, która zmusza ją do trudnej konfrontacji z prawdą o samej sobie. Zagłębiając się w swoją przeszłość, szuka odpowiedzi na pytanie, kim tak naprawdę jest.

W serialu znów wsytąpią Krysten Ritter (Jessica Jones), Rachael Taylor (Trish Walker), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth) i Eka Darville (Malcolm Ducasse), a do znakomitej obsady dołączą m.in. Janet McTeer oraz J.R. Ramirez.

Producentami wykonawczymi Marvel: JESSICA JONES na Netflix jest showrunnerka serialu Melissa Rosenberg (“Zmierzch”, “Dexter”), Raelle Tucker (“Czysta krew”), Jim Chory (“Marvel: Daredevil”, “Marvel: Luke Cage”, “Marvel: Iron Fist”) oraz Jeph Loeb – szef Marvel Televison (“Marvel: Daredevil”, “Marvel: Luke Cage”, “Marvel: Iron Fist”).

Netflix zaspokoi wasz głód kolejnych odcinków Santa Claria Diet już 23 marca!

Sheila (pomimo niezaspokojonego pragnienia na ludzkie mięso), Joel (mimo morderczych żądz swojej żony) i Abby (chociaż jej matka wykazuje nowe chęci zarówno do życia, jak i do odbierania go) Hammondowie mają się doooobrze. Nie no, serio. Wszyscy mają się po prostu świetnie. Dieta Santa Clarita jest wprost kapitalna! Powtarzamy: Wszystko. Jest. W. Porządku. I wszyscy przekonacie się o tym w drugim sezonie Santa Clarita Diet, którego światowa premiera już 23 marca na Netflix.

Źródło: informacja prasowa