Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Marvel: The Punisher – oficjalny zwiastun drugiego sezonu!

W przyszłym tygodniu na platformie Netflix ma pojawić się 2. sezon “Punishera”, a już dziś możemy zobaczyć nowy zwiastun serii. Wygląda na to, że Frank Castle ponownie będzie w nie lada tarapatach…

PODWÓJNIE WŚCIEKŁY!

Netflix udostępnił oficjalny zwiastun drugiego sezonu serialu Marvel: The Punisher!

Premiera serialu już 18 stycznia!

Mimo prób odcięcia się od przeszłości, Frank Castle wraca do starego trybu życia. Tym razem z nową misją i pomocnikiem, o którego nie prosił.

O serialu „Marvel: The Punisher”:

Były żołnierz Marines, Frank Castle (Jon Bernthal), stara się wieść normalne życie, do momentu, kiedy zostaje uwikłany w usiłowanie zabójstwa młodej dziewczyny (Giorgia Whigham).

Kiedy tylko zagłębia się w tajemnicę dziewczyny oraz tych, którzy szukają posiadanych przez nią informacji, na jego plecy spada kolejny ciężar – nowi i starzy wrogowie zmuszają go do konfrontacji z samym sobą i zaakceptowania swojego przeznaczenia – czyli przeistoczenia się w Punishera…

Twórcą, scenarzystą i producentem wykonawczym serialu jest Steve Lightfoot (Hannibal). W rolach głównych występują: Ben Barnes (Billy Russo), Amber Rose Revah (Dinah Madani), Jason R. Moore (Curtis Hoyle), Josh Stewart (John Pilgrim) i Floriana Lima (Dr. Krista Dumont).

Więcej informacji na temat Marvel: The Punisher znajdziesz na:
netflix.com/marvelsthepunisher
Facebook // https://www.facebook.com/MarvelsPunisherNetflix/
Twitter // https://twitter.com/ThePunisher
Instagram // https://www.instagram.com/thepunisher/ 

Źródło: informacja prasowa