Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Marvel zamieni Netflixa na Hulu? Ogłoszono pierwsze projekty!

Współpraca Marvela z Netflixem powoli dobiega końca. Jednak okazuje się, że dział telewizyjny Marvela znalazł już kolejną platformę, z którą będzie rozwijać kolejne projekty serialowe. Na Hulu, której współwłaścicielem jest Dinsey, pojawi się kilka animacji dla widzów dorosłych!

Kontrakt, jaki został zawarty z Hulu, jest podobny do tej Marvela z Netflixem. Umowa przewiduje realizację czterech serialowych produkcji, poświęconych poszczególnym bohaterom, którzy później spotkają się we wspólnej serii pt. “The Offenders”.

Wcześniej powstaną następujące seriale:

“Howard The Duck” – tytułowy Kaczor Howard to kultowy bohater Marvela, lubiany przez fanów, palący cygara i przeżywający niesamowite przygody kaczor. Serialem zajmą się sam szef Marvel TV Jeph Loeb oraz Kevin Smith i Dave Willis.

“Marvel’s M.O.D.O.K.” – bohaterem tego serialu będzie arcyzłoczyńca o wybujałym ego i mnóstwem problemów rodzinnych. Projekt przygotują Patton Oswalt i Jordan Blum.

“Marvel’s Hit-Monkey” – serial przedstawi losy wkurzonego makaka japońskiego, który wspólnie z duchem amerykańskiego zabójcy ma zamiar zniszczyć kryminalny półświatek w Tokio. Serialem zajmą się Josh Gordon i Will Speck.

“Marvel’s Tigra & Dazzler Show” – przedstawi losy politycznie progresywnych Tigry i Dazzler, które przy użyciu swoich mocy pomagają mieszkańcom Miasta Aniołów. Projekt przygotują Chelsea Handler i Erica Rivinoja wspólnie z Jephem Loebem.